Mailin (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: The block has been created.
eo: La bloko estas kreita.
