Mailin (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: delete
fi: poista

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Statistics
fi: Tilastot

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Lists
fi: Listat

en: The block has been created.
fi: Lohko on luotu.

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: - Select -
fi: - Valitse -
