Mailin (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Statistics
ga: Statisticí

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist
