Mailin (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
