Mailin (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: delete
it: elimina

en: Register
it: Registrati

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Weight
it: Peso

en: Required
it: Obbligatorio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Field
it: Campo

en: Save
it: Salva

en: Statistics
it: Statistiche

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Attributes
it: Attributi

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Lists
it: Liste

en: The block has been created.
it: Il blocco è stato creato.

en: - Select -
it: - Scegliere -
