Mailin (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Required
ja: 必須

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Statistics
ja: 統計

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Attributes
ja: 属性

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Lists
ja: リスト

en: The block has been created.
ja: ブロックが作成されました。

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: - Select -
ja: - 選択 -
