Mailin (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Statistics
kk: Статистика

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.
