Mailin (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: The block has been created.
km: ប្លុក​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ ។

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
