Mailin (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ
