Mailin (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Statistics
ku: ئامار

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: The block has been created.
ku: بلۆکەکە بە سەرکەوتوویی درووستکرا.

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
