Mailin (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny
