Mailin (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Statistics
mn: Статистик

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг
