Mailin (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: The block has been created.
mr: block बनवला गेला
