Mailin (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Default language
nn: Standard språk

en: The block has been created.
nn: Blokken er oppretta.
