Mailin (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: The block has been created.
or: ବ୍ଲକ ଟି ନିର୍ମାଣ ହୋଇଯାଇଛି
