Mailin (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс
