Mailin (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
