Mailin (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Statistics
ro: Statistici

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Attributes
ro: Atribute

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Lists
ro: Liste

en: The block has been created.
ro: Blocul a fost creat.

en: - Select -
ro: -Selectaţi-
