Mailin (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Statistics
ru: Статистика

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Lists
ru: Списки

en: The block has been created.
ru: Блок создан.

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: - Select -
ru: - Выберите -
