Mailin (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
