Mailin (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය
