Mailin (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Statistics
sl: Statistika

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: The block has been created.
sl: Dodan je bil nov blok.
