Mailin (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Statistics
sq: Statistikat

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: The block has been created.
sq: Blloku u krijua.
