Mailin (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: delete
sv: radera

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Statistics
sv: Statistik

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Lists
sv: Listor

en: The block has been created.
sv: Blocket har skapats.

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: - Select -
sv: - Välj -
