Mailin (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Statistics
th: สถิติ

en: E-mail address
th: อีเมล

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Lists
th: รายการ

en: The block has been created.
th: สร้างบล็อคสำเร็จ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
