Mailin (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
