Mailin (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Register
vi: Đăng ký

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Statistics
vi: Thống kê

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: The block has been created.
vi: Block đã được tạo.

en: - Select -
vi: - Chọn -
