Mailin (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: delete
az: sil

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Statistics
az: Statistika

en: Default language
az: Defolt dil

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: - Select -
az: - Seçin -
