Mailin (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: The block has been created.
be: Блок быў створаны.

en: - Select -
be: - Выбраць -
