Mailin (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: The block has been created.
bo: ལྷུ་ལག་གསར་འཛུགས་བྱས་ཚར།
