Mailin (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Statistics
cs: Statistiky

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Attributes
cs: Atributy

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Lists
cs: Seznamy

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: Newsletter
cs: Věstník

en: - Select -
cs: - Vyberte -
