Mailin (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Lists
el: Λίστες

en: The block has been created.
el: Το μπλοκ δημιουργήθηκε.

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
