Mailin (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Statistics
et: Statistika

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Attributes
et: Omadused

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Lists
et: Nimekirjad

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: - Select -
et: - Vali -
