Mailin (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Lists
eu: Zerrendak

en: The block has been created.
eu: Blokea sortu da.

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
