Mailin (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Statistics
fa: آمار

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: The block has been created.
fa: بلوک ایجاد شد.

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: - Select -
fa: - انتخاب -
