Mailin (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Register
fr: S'inscrire

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: Required
fr: Requis

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: Save
fr: Enregistrer

en: Statistics
fr: Statistiques

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Attributes
fr: Attributs

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Lists
fr: Listes

en: The block has been created.
fr: Le bloc a été créé.

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Unregister
fr: Désinscrire
