Mailin (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Attributes
gl: Atributos

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.

en: Newsletter
gl: Boletín

en: - Select -
gl: - Seleccione -
