Mailin (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Lists
gu: યાદીઓ
