Mailin (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Lists
he: רשימות

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: - Select -
he: - בחירה -
