Mailin (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Statistics
hr: Statistike

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Attributes
hr: Atributi

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Lists
hr: Liste

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.

en: - Select -
hr: - Odaberi -
