Mailin (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Lists
hu: Listák

en: The block has been created.
hu: A blokk létrejött.

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: - Select -
hu: - Választás -

en: All required fields need to be filled in order to add a new mapping!
hu: Új összerendelés hozzáadásához minden kötelező mezőt ki kell tölteni.
