Mailin (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: delete
is: eyða

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Statistics
is: Tölfræði

en: E-mail address
is: Netfang

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: The block has been created.
is: Blokk hefur verið stofnuð.

en: Newsletter
is: Fréttabréf

en: - Select -
is: - Velja -
