Mailin (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: delete
jv: busak

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Statistics
jv: Statistik

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: The block has been created.
jv: Blok uwis digawé.

en: - Select -
jv: - Pilih -
