Mailin (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: The block has been created.
ka: ბლოკი შექმნილია.
