Mailin (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Statistics
lt: Statistika

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
