Mailin (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Statistics
lv: Statistika

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
