Mailin (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: The block has been created.
my: block တစ်ခု အသစ်ဖန်တီးပြီးပါပြီ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
