Mailin (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: delete
no: slett

en: Register
no: Registrer

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Language
no: Språk

en: Enabled
no: Aktivert

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Weight
no: Vekt

en: Required
no: Obligatorisk

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Field
no: Felt

en: Save
no: Lagre

en: Statistics
no: Statistikk

en: E-mail address
no: E-postadresse

en: Attributes
no: Attributter

en: Default language
no: Standardspråk

en: The changes have been saved.
no: Endringene har blitt lagret.

en: Lists
no: Lister

en: The block has been created.
no: Blokka ble opprettet.

en: Newsletter
no: Nyhetsbrev

en: - Select -
no: - Velg -
