Mailin (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: The block has been created.
ne: ब्लकको बनेको छ

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
