Mailin (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Statistics
nl: Statistieken

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Attributes
nl: Attributen

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Lists
nl: Lijsten

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: - Select -
nl: - Selecteren -
